Anděl s tváří Ďábla - kapitola 9

06. 04. 2014 | † 17. 12. 2015 | kód autora: ENP

Anděl s tváří Ďábla

Kapitola 9.: New best friend..

 

5 second of summer - Out of my limit

-----------------------------------------------------------------------------------------

" Miluju tě.... " vydechla jsem a znova mu rukou vjela do vlasů. Asi na dalších pět vteřin jsem nemohla uvěřit, že jsem to řekla.. Ucítila jsem jak se Niallovo tělo uvolnilo a on mi dal pusu do vlasů.

" Miluju tě, " zopakoval

" Héééj !!!  Už přestaňte chci se najíst !! " okřikl nás Zayn a hodil po nás utěrku. Odtáhli jsme se od sebe a ruku v ruce šli ke stolu.

Sedla jsem si vedle Zayna na volnou židli a Niall vedle mě. Než jsem se nadála Niall vzal z tácu asi pět palačinek a začal je do sebe cpát.

" Pár sem ti jich schoval pro případ, že by nezbyly, " usmál se na mě Zayn a hodil po mě ten svůj úsměv. Položil přede mě talíř s pěti palačinkami.

" Děkuju, " usmála jsem se na něj a vzala do ruky šlehačku. Cítila jsem jak se na mě Zayn ještě chviličku díval a potom se dál věnoval jídlu.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Večer pokračoval v plném proudu, po snězení všech palačinek jsme se všichni usadili na gauči a Zayn tam pustil nějaký film, který mi byl strašně povědomý, ale byla jsem moc líná na to, abych si vzpomněla, kde jsem ho už viděl...

.....

" Už budu muset domů, " vydechla jsem zrovna do té nejnapínavější scény z celého filmu

" Teď bys přece neodešla? " řekl tiše Zayn, protože Niall s Liamem a Louisem spali na gauči s popcornem v ruce a Harry už asi před půl hodinou odešel do svého pokoje s telefonem přiloženém k uchu.

" Musím máma se zblázní, ani sem jí nezavolala, že se zdržím tak dlouho... Nialle? Hodíš mě prosím domů? " lehce se zavrtěl a nakrčil nos, ale že by ho to vzbudilo

" Odvezu tě! " prolomil ticho Zayn a začal se zvedat z pohovky.

" To po tobě nemůžu chtít, zavolám si taxíka, " lehce jsem se usmála, políbila Nialla na tvář, vzala si kabelku a přesunula se do chodby.

" Ale prosimtě, když si na návštěvě v našem domě, neodejdeš sama, víš kolik fotografů čeká před bránou až se něco takového stane? Nemusela by ses dostat domů dřív jak za tři hodiny... " začal se chechtat a natáhl se po kožené bundě.

" Tak fajn, děkuju Zayne.. " usmála jsem se na něj a sáhla po klice.

" Ne!! Pojď se mnou! " mrknul na mě a já ho následovala přes kuchyň do druhé chodby. Na konci ní byly prosklené dveře, které Zayn otevřel a my vstoupili dovnitř. Netušila jsem, co se děje, ale nechtěla jsem se ptát. Jeli jsem ani né pět sekund dolů do přízemí. Dveře se otevřeli.

" Wow.. " vydechla jsem, právě se mi naskytl pohled na obrovskou garáž asi s dvaceti auty.

" Jo.. Něco je naše a něco patří ochrance a manažerům.

" A které je tvoje? " Zayn stiskl tlačítko na klíči a přede mnou zablikalo černé, nablýskané BMW s tmavými skly, které stálo hned vedle Niallova Range rovera..

" Tohle, " zašklebil se a hodil mi klíčky. " Niall říkal, že ráda řídíš.. Jen mi slib, že mě nezabiješ. " začal se smát a sedl si na sedadlo spolujezdce.

V autě to vonělo kůží a drahým osvěžovačem vzduchu. Jen co jsem se posadila, pocítila jsem luxus, který mi byl celý život odepírán. Chytla jsem volant a ve zpětném zrcátku uviděla jak se dveře od garáží rolují pod střechu.

" Tak jdem na to!!!" řekl Zayn a připoutal se, před bránou opravdu stálo pár fotografů, ale něž si stihli připravit foťák doslova jsme proletěli kolem nich.

" Ženská brzdi trochu jo??? " pronesl se smíchem a já mírně přišlápla brzdu

---------------------------------------------------

" Krásný dům, "

" Díky... " auto stálo v ulici před naším domem a nejspíš to bylo to nejdražší auto, které tudy kdy projelo a dokonce i zastavilo. Pár sousedů se dokonce podívalo z okna jaká vzácná návštěva k nám přijela.. Hlavně paní Hemswortová, která stála za záclonou v okně domu, který byl naproti. Na hlavě měla směšné natáčky a růžový župan.

" Chceš doprovodit? "

" Myslím, že už to zvládnu sama, díky Zayne, bez tebe bych z té vaší čtvrti asi ani netrefila domů.. "

" Není za co, sem rád, že sem jel s tebou a ujistil se, že dojdeš v pořádku. " zas ten jeho úsmě...


.... Snažila jsem se mu co nejmíň koukat do očí.

" Tak se měj.. " otočila jsem se zády a pootevřela dveře.

" Počkej! " otočila jsem se zpátky a pohlédla mu do očí

" Jsem rád, že sem tě poznal. Si fajn holka. Niall má obrovské štěstí. " vzpomněla jsem si na to, proč tady mi dva zrovna sedíme spolu. Všechno to byly lži a nic z toho, co jsem řekla nebo udělala nebylo upřímné. Ani můj úsměv, který jsem právě měla na tváři a ani způsob jakým jsem se chovala k Niallovi, Zaynovi a ostatním klukům. Ale když jsem si uvědomila, proč to všechno dělám v mysli se mi to zase srovnalo. Viděla jsem Clar jak se usmívá, když jsem jí oznámila, že půjde na koncert One Direction. A ten úsměv se začal ozývat někde z dálky až najednou docela zmizel.. Do očí se mi hrnuly slzy.... Ale zahnala jsem je, potřebovala jsem to někomu říct, někomu se svěřit, ale věděla jsem, že nemůžu. Čím víc jsem Nialla a kluky poznávala, tím víc mi nápad s mojí pomstou přišel víc a víc stupidní. Zase tu byla ta mírumilovná Amy. Ta ale hned zmizela. 

" Si v pohodě? " zvedl Zayn obočí a já k němu zvedla oči

" Jo....Jo promiň, jen jsem se trochu zamyslela.. Taky sem ráda, že sem tě poznala, si skvělej kluk a ještě lepší kámoš... " tohle byla upřímná Amy

" Dobrou noc.. "

" Dobrou. " vysedla jsem a Zayn si přelezl na stranu řidiče, ode dveří jsem mu zamávala a potom černé auto splynulo s nocí.

" No super půl dvanáctý.. " vyhrabala jsem klíče a otevřela dveře

" Ale heleme se, kdopak je doma.... " máma seděla v obýváku v koženém křesle v županu a s knížkou v ruce. Lampička jí do obličeje házela stíny a ona vypadala ještě víc naštvaně. Odhodila jsem kabelku na botník a šla si sednout na gauč. Půlnoční kázání mě nemine..

Food*-*     Sexy ��

Mots beautiful boys

Ano, je to po dlouhé době, ale poslední dobu nemám vůbec čas. :) Strašně se vám omlouvám a tentokrát se vážně budu snažit přidávat častěji :D Děkuju za čtení a komentík by taky potěšil :)

Mimochodem blog právě oslavuje 6000 návštěv a to jen díky vám :-* Děkuju vám moc a doufám, že se na můj blog bude zase rádi vracet :)

Peťa :3

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.