My best friends are my heroes!!

04. 05. 2014 | † 17. 12. 2015 | kód autora: ENP

My best friends are my heroes!!

Hi everyone!!! Dnes jsem tady s další mojí slátaninou :D Děkuju vám za to, že někteří z vás mají zájem to číst :)) Bez vás by to nešlo :-**

-----------------------------------------------------

"Slovo PROMIŇ si lidé vymysleli, aby si mohli ubližovat.. "

Na světě je sedm miliard lidí. A někde mezi nimi jsem započítaná i já. Můj život je asi tak zajímavý jako žvýkačka přilepená ze spodu školní lavice. Nepíše se o mě v novinách. Nejsem nijak extra oblíbená a polovina lidí ve vesnici, kde žiju ani neví, kdo jsem. Nedělám velké věci, které budou jednou světu prospěšné.. Nikdy nepoletím na měsíc a nezanechám tam svoje stopy. Nestanu se prezidentem, abych změnila životy lidem, kteří to potřebují. Ale jednu věc v mém životě my nikdy nikdo nevezme. Mé přátelé !!!

" Přítel tě dojde do vězení navštívit a donese ti krabičku cigaret. Nejlepší přítel sedí naproti tobě a říká: Tak to sme posrali! "  

Už tak strašně dlouho jsem nic nenapsala, že vlastně ani nevím kde začít. Stalo se toho tolik a já nemám sílu to psát a vy nervy to všechno číst...

Chtěla bych říct, že během svého krátkého života, jsem měla spoustu přátel.

Měla jsem je ráda a oni mě zklamali.

Měla jsem je ráda. A oni mě.

Měla jsem je ráda. A oni mě přitom nesnášel...

....

Měla jsem je ráda. A oni mě měli "rádi".

Milovala jsem je. A oni mě...

Odmítala jsem je. A oni mě potřebovali.

Potřebovala jsem je. A oni se ke mě otočili zády.

Potřebovala jsem pomoct. A oni tu pro mě byli a podporovali mě.

Ale tak už to prostě v životě chodí.. Lidé do našeho života přicházejí a zase odcházejí... Máme je rádi, ale jednou vždycky přijde něco, co nás rozhádá, rozdělí nebo jenom na chvilku zastaví.

" Špatný přítel je jako stín. Za slunečného počasí se ho nezbavíš, ale když se zamračí, nenajdeš ho.. "

Měla jsem tu možnost být ta nejšťastnější osoba na celém světě, když jsem měla přátelé na kerých mi vážně záleželo. Ale záleželo jim na mě ?

Měla jsem přátele, které jsem vídala každý den ve škole a říkala jim všechno. A oni mě zklamali.

Měla jsem a stále mám nejlepší kamarádku, která mě neopustila a i přes svůj nabitý program si na mě občas udělá čas..

Obě jsme prvním rokem na střední a jde to... Ale někteří nejeví zájem.

Mám kamarády, kteří jsou na intru, ale i přesto si na mě o víkendech udělají čas a ošidí chvíle se svými rodinami, které je pět dní neviděli :D

Mám kamaráda, kterého znám dneska osm měsíců (2.9.2013 - 2.5.2014) a je ten nejlepší na celém světě :3 Říkáme si všechno, píšeme si celé dny až do rána a někdy i o hodinách, i když od sebe sedíme asi tak dva metry. Navzájem si pomáháme a podporujeme. Dva dny bez jeho objetí je utrpení. Neznáme se dlouho, ale je to jakoby jsme byli duševní dvojčata :D

Mám kamarádky, které znám dneska osm měsíců a neskutečně jsem si je oblíbila :3

Teď si tak říkám, že vlastně až na střední jsem poznala hodnotu opravdového přátelství. Kamarádů ze základky si teď vážím ještě víc, protože každá chvilka s nimi je teď strašně vzácná a to proto, že už je nevidím každý den...

" Kvalitu přátelského pouta zjistíš, teprve když tě tvůj přítel musí opustit... "  - Me

Miluju všechny svoje kamarády, kteří se mnou zůstávají ve všech chvílích. Ale mám taky "kamarády", kteří už se mnou nechtějí nic mít.

I když to třeba přes monitor vyzní hnusně, ale jsem ráda za všechno co jsem udělala a co oni udělali mě. I když mě pomlouvali nebo nějak psychicky napadli :D Jsem za to ráda!! Díky nim jsem teď taková, jaká chci být... Jsem silnější a odhodlanější. Jsem sama sebou.!

Strašně jsem se bála jít na střední školu, ale je to to nejlepší co mě mohlo potkat... Rozloučila jsem se s lidmi, kterým jsem nestála ani za pozdrav.. A oni okolo mě teď chodí a zdraví mě, ale teď už oni nestojí za pozdrav mě!

Nehodlám se bavit s někým, kdo si ze mě každý den na základní škole dělal srandu. Nehodlám se s ním teď bavit, protože prostě nechci. Nikdy nepochopím ty lidi, který vás nemají rádi a jsou schopní vám do očí říct vážně hnusný věci, ale po půl roce za vámi přijdou a najednou jsou strašní kamarádíčkové...

Tyhle lidi mě iritují!! :D

Ale tak to je. A tak to bude!

" Byla jsi pro každého jenom špína, které si nikdo nevšímal. Ale jak šel čas, stávalo se z tebe něco víc. A najednou si poklad, který každý chce. Jen si vzpomeň na ty chvíle, když si byla na dně. Někdy je potřeba opustit lidi, kteří tě na to dno dostali a začít milovat ty, kteří ti pomohli zpátky na nohy... " - Me..

Miluju své opravdové přátelé a tak to vždycky bude! Díky nim jsem silnější. Kdykoliv tu pro mě jsou a já tu jsem kdykoliv pro ně! Doufám, že ví, že mi můžou kdykoliv všechno říct tak, jako já vím, že můžu všechno říct jim..

Lidi miluju vás :* Díky, že vás mám...

 Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat sálo za to!  - Miquel de Cervantes y Saavedra

 

 Peťulinka ♥.♥

 

 

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.