Best Song Ever

26. 07. 2013 | † 17. 12. 2015 | kód autora: ENP

One Direction - Best Song Ever

Takže po dlouhéééé době jsem zase tady a s něčím o čem jste už určitě slyšeli. Ano !!! Je to nová písnička od One Direction - Best Song Ever. 

A opravdu to je- tedy aspoň podle mě- Best Song Ever !!!!! Na tohle jsem já  ( a určitě i milióny další fanoušků a fanynek ) čekala strašně dlouho a čekání se vyplatilo. Vím, že je kompletně celá písnička i s videoklipem venku už nějakou tu hodinu,ale dříve jsem si jí poslechnout nemohla, protože jsem byla u babičky, kde bohužel není přístup k internetu.

Ale zpět k věci. Takhle písnička je- aspoň podle mě- vážně úžasná. Je strašně chytlavá, dá se na ní skvěle tancovat a nejlepší je to, že hned jak jsem jí párkrát poslechla už jsem si jí zpívala a nemohla jí dostat z hlavy... Na mém mobilu je to momentálně nejčastěji přehrávaná skladba a ještě dlouho tam zůstane!!!

Kluci jsou tam prostě boží. Jednou až se osobně potkám se Zaynem - což se asi nestane - zeptám se ho: jaké to je koukat na zadek sám sobě ?? :'D ( BSE- Zayn - Veronica )  :D Ale konečně ten kluk ví, co vidíme my Directionerky :D Všichni ostatní jsou tam samozřejmě taky boží.

Liam to tam dost slušně zabíjí a Harry ještě víc :D Niall a Louis jsou tam strašně roztomilí, že to snad ani víc nejde :D Ale posuďte sami. Pro mě je to Best Song Ever a myslím, že tahle písnička bude mezi lidmi oblíbená hodně dlouho. :)   Jen si jí poslechněte sami.

Tááák a ještě pár obrázků a animací :)

hahahaha

Johnny, Leeroy, Veronica, Marcel, Harvey # BestSongEver ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ...

jsou Amazin "

Harry Styles | přes FacebookVýstižný :D

Untitled

Rozkošný | přes Facebook

 

 

    

I pro vás je to nejlepší song vůbec ??? Nebo naprostej propadák ??? Hlasujte v anketě.

Známkuj jako ve škole :)

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.