Anděl s tváří Ďábla

13. 02. 2013 | † 17. 12. 2015 | kód autora: ENP

Anděl s tváří Ďábla

- úvod a postavy

-----------------------------

Amy Clara Davis (17)

sestra Clar

Tumblr_mi66k8cme81s58qx2o2_500_large

Clar Tina Davis (15)

sestra Amy

Niall Horan (19)

zpěvák skupiny One Direction

----------------------------------------------------------

Vrací se zemi, co země dala. Popel popelu. Prach prachu. - Tohle jsou slova, kterými začíná nová povídka. Možná už vám došlo, že tohle nejsou slova z narozeninové oslavy. Mohla by být, ale bohužel jsou to slova, která se ozvou na pohřbu mladé Clar. Její sestra Amy a matka to nesou velmi těžko ale lítost jim dceru a sestru nevrátí.

Clar měla už od čtrnácti let ráda irsko-britskou skupinu One Direction a proto jí Amy dala jako narozeninový dárek lístek na jejich koncert. Amy ale nevěděla co Clar na koncertu potká.

Clar na koncertě zemře jen z toho důvodu, že jí uječené, zbrklé a uspěchané fanynky narazí na zábradlí, které končí ostrým železným koncem. Clar na místě umírá, protože ostrá trubka jí uhodí do hlavy.

Amy skupinu One Direction vždycky nemohla ani vystát ale pro svou sestru se přemáhala. Teď si ale uvědomí, že to jediné a poslední co může pro svou sestru udělat je - pomstít se !!!!

Název vám může přijít trošku divný a spousta z vás by ho určitě napsala obráceně ale v téhle povídce půjde o to, že se Amy rozhodne pomstít se jednomu členovi skupiny, který byl pro Clar nejlepší.

Vyjde jí pomsta ??? Co udělá až zjistí, že jsou zpěvácí milí a hodní kluci ??? Pomstí se nebo se zamiluje ?? Jak bude Niall reagovat na to až zjistí komu se dívá do očí ??? A jak to všechno vlastně dopadne ???

Amy je ve skutečnosti hodná a milá (anděl) ale bude si hrát na zlou a chladnou (ďábla) aby Clar pomstila :)

Proto název Anděl s tváří Ďábla :)

--------------------------------------

Povídka nahradí jednu z povídej kterou píši teď takže si musíte ještě chvíli počkat :) Ale určitě se dočkáte :)

Peťule


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.